Internetowa galeria sztuki

Galeria obrazów Art Makers

O Nas

Art Makers:

Art Makers to Internetowa galeria sztuki zaprojektowana i stworzona przez i dla artystów. Jesteśmy grupą młodych, pełnych zapału do pracy ludzi. Mamy silne przekonanie, że chociaż istnieje wielu artystów z dużym potencjałem, nie są oni rozpoznawalni w świecie sztuki. Przemysł sztuki jest selektywny i chronią go silne bariery kulturowe utrudniające zaistnienie młodym artystom.


Nasza Misja:

ArtMakers chce być pomostem pomiędzy artystami i społeczeństwem w ogóle. Chcemy promować artystów i ich sztukę, zbliżając ludzi do amatorskiej sztuki publicznej, tak aby mogli zobaczyć i kupić prace, które pasują do indywidualnego gustu i budżetu. Chcemy przełamać bariery fizyczne i kulturowe stawiane młodym artystom, które świat sztuki generuje.


Nasza Wizja:

Demokratyzacja świata sztuki. Życie w otoczeniu sztuki sprawia, że ​​jesteśmy szczęśliwi i to jest naszym celem.


Agnieszka Nosek

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Redaktor naczelna Bloga o Sztuce Artmakers.pl, publicysta, malarka i pisarka. Pomysłodawca i współtwórca Internetowej Galerii Sztuki ArtMakers. Zarządza działalnością organizacyjną, nadzoruje działania marketingowe.
Co-Founder/Redaktor Naczelna/Webmaster
Agnieszka Nosek
Agnieszka Sadowska
Angelika Sierant
Justyna Desko
Katarzyna Szupiluk

Zobacz także:

 |
Lidia Ziemińska
Kiedy mogę się zgubić
PLN 556.00
PLN 556.00
Luba BOCCARDI
Piazza dei Truogoli Genova Italia Acquarello (dimensioni: 40 x 50 cm)
PLN 2 780.00
PLN 2 780.00
 |
Krystyna Ciećwierska
domek 12
PLN 167.00
PLN 167.00