Internetowa galeria sztuki

Galeria obrazów Art Makers

Nowości & Okazje

Dlaczego kupować sztukę online?

Dlaczego kupować sztukę online?

Ludzie na całym świecie są coraz bardziej zaznajomieni z zakupem sztuki w Internecie. Więc co sprawia, że ​​wciąż wahają się kupić sztukę w Internecie? Czy dlatego, że nie można zobaczyć, czy "poczuć" dzieła sztuki, które nas interesuje? Czy dlatego, że nie wiemy, czy zaufać artyście i galerii Internetowej? Może podejrzewasz, że grafika nie jest autentyczna? A może boisz się, że dostarczone dzieło będzie różnić się od tego, którego spodziewasz się widząc zdjęcia na stronie? Wszystkie argumenty są zrozumiałe, ale wydaje się, że wątpliwości zostają szybko rozwiane, gdy popatrzymy na zalety kupowania sztuki w Internecie.


Zakup dzieł sztuki w Internecie różni się od kupowania nowego telewizora lub Smartphone'a, gdzie zawsze masz możliwość, aby przyjść do lokalnego sklepu, aby zobaczyć urządzenie, po czym możesz śmiało zakupić je online w najniższej dostępnej cenie. Nie jest tak oczywiście nie w przypadku oryginalnego dzieła sztuki, które jest unikalnym produktem. Jeśli chcesz zobaczyć grafiki "na żywo" przed zakupem, musisz odwiedzić artystę, który może znajdować się daleko w innym mieście, kraju, a nawet na innym kontynencie.


Próbując wynagrodzić tę niedogodność, galerie Internetowe zawierają szczegółowe informacje na temat artystów, ich portfolio sztuki, inspiracji i sposobu pracy. W niektórych przypadkach można nawet pobrać filmy z pracowni artystów. I oczywiście, jeśli wpiszemy w Google nazwę wykonawcy, możemy uzyskać wszystkie potrzebne informacje o artyście i jego lub jej dziełach. Można nawet porównać ceny! Ale przede wszystkim w galerii ArtMakers możesz odnaleźć artystów, którzy nie istnieją jeszcze na powszechnie dostępnym rynku sztuki i mieć pewność, że otrzymasz oryginalne dzieło lub zwrot pieniędzy.


Na ArtMakers dostępna jest również zaawansowana wizualizacja obrazów. Na przykład, powiększenie obrazu lub fotografii w wysokiej rozdzielczości pozwala zobaczyć najmniejsze szczegóły grafiki. Dodatkowo na prośbę klienta możemy wysłać zdjęcia w większej rozdzielczości. Tworzymy wizualizację dzieł. Zdjęcia obrazów prezentowane są również na ścianie. Pozwala to na lepszą i dokładniejszą ocenę sztuki z ekranu komputera lub tabletu, a jakość ekranów LED stale się poprawia.


Poza tym, elastyczna polityka zwrotu, którą oferuje nasza galerie online, pozwala odesłać produkt z powrotem w określonych ramach czasowych. ArtMakers oferuje 14-dniową politykę powrotu w tym zakresie. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz odesłać go do artysty bez żadnego wyjaśnienia.


Główną zaletą kupowania sztuki online jest zdecydowanie to, że galeria Internetowa ma dostęp do szerokiego wyboru artystów i dzieł sztuki z całego kraju, a nawet świata bez wychodzenia z domu lub biura. Artyści, którzy wcześniej byli niedostępni natychmiast stają się osiągalni dla potencjalnych nabywców na całym świecie. W tym samym czasie, galerie online oferują zarówno sprzedającym i kupującym bezpieczne zasady wysyłki i płatności.


Również ceny są przejrzyste w galeriach internetowych. W tradycyjnej galerii, nie zawsze jest jasne, w jaki sposób ceny są ustalane i jak one stoją w porównaniu z innymi artystami i / lub podobnymi pracami. Online, jest łatwo porównać ceny między różnymi artystami, a nawet między galeriami. W naszej galerii możesz segregować wyniki wyszukiwań poprzez dostosowanie ich do odpowiedniego zakresu cenowego. Na ArtMakers, po przekroczeniu limitu 200zł za dzieło koszty wysyłki są zawarte w cenie sprzedaży!


Zakup sztuki online, pozwala odkryć wielkich artystów i ich dzieła, które nigdy nie staną się dostępne za pośrednictwem tradycyjnych galerii.

I najważniejsze - ceny są przystępne!

ArtMakers dzięki Wam powoli staje się liderem na polskim Internetowym rynku przystępnej sztuki.


Dzieła w naszej galerii są oryginalne i niepowtarzalne. Podoba ci się jakieś? W takim razie wahaj się i zakup je zanim zrobi to ktoś inny, kopii nie będzie :)

Zapraszamy do naszego SKLEPU Z DZIEŁAMI SZTUKI Art Makers

Zobacz także:

 |
Lidia Ziemińska
Kiedy mogę się zgubić
PLN 556.00
PLN 556.00
Luba BOCCARDI
Piazza dei Truogoli Genova Italia Acquarello (dimensioni: 40 x 50 cm)
PLN 2 780.00
PLN 2 780.00
 |
Krystyna Ciećwierska
domek 12
PLN 167.00
PLN 167.00